Yükleniyor...

Hakkımızda

The Elysium Styles Taksim, şehrin eğlence, sanat, kongre merkezlerine yakın noktasında yer almakta olup, konforlu odaları ile unutulmaz bir konaklama deneyimi vadetmektedir. Sadece 5 dakika yürüme mesafesinde yer alan metro istasyonu, şehrin farklı bölgelerini keşfedebilmeniz için fırsat sunmaktadır.

The Elysium Styles; modern dekorasyonu ve çağdaş mimarisi ve kaliteli hizmet anlayışı ile tatil beklentinizi tam anlamıyla karşılayacaktır. Bir aile süiti 55 adet özel dizayn edilmiş standart odası ile konforlu bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.

Lobi Restoran’da Anadolu’nun yöresel lezzetlerini ve Dünya Mutfağının seçkin örneklerini başarılı şeflerimizin özenle tasarladığı menü alternatifler ile deneyimleyebilirsiniz.

Tatilinizde veya seyahatinizde formunuzu koruyabilmeniz için fitness center, farklı kapasitelerde 3 ayrı toplantı salonu, yeşillikler içerisinde, açık alan bahçe teras ve farklı lezzetleri deneyimleyeceğiniz restoran ve barımız diğer hizmetlerimizdir.

The Elysium Styles Merkezi konumu ile; İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Karaköy ve Beşiktaş gibi önemli turizm noktalarına yürüyerek ulaşım kolaylığına sahiptir. Lütfi Kırdar, İstanbul Kongre Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi, Harbiye Açık Hava Konser alanı ve Beşiktaş Stadyumu otelimize yakın noktada yer alan diğer önemli etkinlik alanlarıdır.

The Elysıum Styles Taksim